Насіння лавра для висіювання в домашніх умовах

Насіння лавра для висіювання в домашніх умовах

Надати своєму підвіконню особливого південного зовнішнього вигляду допоможуть не тільки кактуси, а й така благородна рослина як лавр. Лавр - це вічнозелена та ефіромаслична рослина зі шкіряним листям, яка піддається формуванню кроне і дуже часто в домашніх умовах її представників можна побачити у формі куль, пірамід або конусів.

Астрофітум у домашніх умовах

Астрофітум у домашніх умовах

Зоряний кактус або астрофітум є одним з найкрасивіших представників суккулентів на наших вікнах. Відомо п'ять видів і безліч різновидів і гібридів цієї рослини. Їх вирощують власним корінням або прищеплюють на Echinopsis eyriesie. Всі вони мають кулясту форму з шістьма або вісьмома товстими великими ребрами, а в старості набувають форми циліндра. Ці кактуси легко впізнати за маленькими білими крапинками на стеблі, утвореним волосинами, здатними вбирати вологу. Крім того, при погляді зверху, рослина виглядає як зірка правильної форми. Цвіте астрофітум на 8-10 рік життя, великою одиночною квіткою з опушеною квітковою трубкою.

Хамедорея і догляд за нею

Хамедорея і догляд за нею

Кімнатні рослини, що мають гарне листя, улюблені квітникарями так само, як і красиво або незвично квітучі. до таких кімнатних вихованців відносяться численні «» пальми «», як називають їх у народі, але які до роду пальм не мають ніякого відношення. Саме до таких улюблених кімнатних «» пальмів «» належить і Хамедорея.

Як виростити фінікову пальму з кісточки?

Як виростити фінікову пальму з кісточки?

Якщо ви хочете виростити фінікову пальму з кісточки, вирушайте в найближчий супермаркет, купуйте ці смачні і надзвичайно корисні плоди і, з'ївши їх, залиште кісточки. Виростити фінікову пальму з кісточки відносно просто, проте навряд чи дерево буде плодоносити (справа в тому, що дана рослина є двудомною, а значить, для її плодоношення необхідно виростання поблизу чоловічого і жіночого дерев). Втім, ніхто не думає збирати рекордні врожаї, а більшість любителів кімнатних рослин, що обзаводяться пальмою, містять її виключно заради естетичного задоволення.

Незвичайне сусідство гусманії

Незвичайне сусідство гусманії

Колись давно я подарувала своєму співробітникові Володимиру молодий відросток гусманії, і щороку, постійно омолоджуючи, він домагається її розкішного цвітіння. Враховуючи, що у гусманії слабке коріння, поливає її зверху в центр розетки, а нещодавно, щоб скрасити час очікування цвітіння (приблизно рік), підселив у горщик незвичайного сусіда - седум густолистий. Новосел швидко завоював не тільки місце в квітковому горщику, але і покрив всю його поверхню. Вийшло дуже декоративно, чи не так? До слова сказати, ми спробували підсадити цього квартиранта і в інші горщики (для вкорінення потрібно просто нарізати черенків і розкласти по землі), але такої краси не вийшло.

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND